I’m Back!

Merhaba herkese,
2021’in Nisan ayının sonlarındayız. 2018’den beri hiç yazı yazmadım. Ağırlıklı olarak LinkedIn üzerinden paylaşımlarımı sürdürmüştüm. Çok enteresan süreçler yaşıyoruz hemen hepimiz. Tüm sorunlara rağmen bir şekilde tutunmaya çalışıyoruz hayata. Yazı yazmayı özlediğimi fark ettim. Bundan dolayı ara ara yazılarıma devam edeceğim.

2018’den beri neler mi oldu? Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı olarak 5 yılı doldurdum. Hem pandemi sürecini değerlendirmek amacıyla hem de yıllardır içimde kalan eğitim isteğim nedeniyle yüksek lisansa başladım. Şu an ikinci dönemdeyim. Şubat ayında radikal bir kararla işimden ayrıldım. Son 2.5 senedir çalışmanın yorgunluğunda dinlenmeye ve biraz kendimi güncellemeye karar verdim. Çok güzel insanlar tanıdım, çok iyi global markalar yönettim. Bütün bu öğretici süreçlerden çok memnunum. Neler mi yapıyorum? Pandemi sürecinden dolayı evlere kapandık maalesef. Olabildiğince bu küçük dünyada, kendime verimli ve güzel geçirmeye çalışıyorum. Elbet bu günlerde bitecek, kötü iyi tüm anıları biriktirmiş olacağız. Meditasyon, yoga, yürüyüş, tekrar müziğe dönüş yan flüt ile, aile ile daha fazla vakit geçirme, yanında ve elinde olanları tekrar gözden geçirme ve tanıma fırsatı, Pazarlama tarafında inanılmaz kaliteli hocalardan dersler alma, çeşitli araştırmalar yaparak bilgimin üzerine yeni bilgiler elde ediyorum. Olabildiğince bu dönemde süreci daha az stresli, daha pozitif, daha verimli, daha keyifli yapmaya çalışıyorum.

Peki neler mi yazacağım? Dijital pazarlama, sosyal medya alanında önemli haberler, trendler, influencer pazarlama, real time çalışmalar, markaların başarılı çalışma örnekleri, kriz iletişimleri, pazarlama tarafında eğitiminden notlar, kitap, dizi tavsiyeleri.

O zaman napıyoruz? Takip ediyoruz 🙂

Sağlıcakla, iyilikle, sevgiyle..

I’m Back!” üzerine bir yorum

  1. Sinem hanım merhabalar.
    Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
    Ha unutmadan dizi değilde Film tavsiyelerinizi dört gözle bekliyor olacağım.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s